קורס ספרות לכלבים

Go - אוכל לכלבים (גו): חוות דעת והמלצות

כלבים ידועים כשמחים ואנרגטיים, ולכן הם מוציאים כמעט בכל יום אנרגיה רבה המחייבת אותם לצרוך מזון מותאם עבור גופם. בשונה מאיתנו בני האדם, כלבים לרוב אינם יכולים לבחור באופן חופשי את מה שהם מכניסים לגופם – ולכן כאן זה המקום שלנו בעלי הכלבים לספק עבורם את התזונה הבריאה והטובה ביותר.

כלבים הם קרניבורים, זאת אומרת יונקים הניזונים מבשר בדרך קבע בכדי לגדול ולהתפתח כראוי, ולכן התזונה המושלמת עבורם היא מזון המבוסס על חלבון מן החי ללא תוספות מלאכותיות. בכדי להעניק לכלב את התזונה המאוזנת והבריאה ביותר, פיתחה חברת גו אוכל לכלבים איכותי העשיר ממרכיבים טבעיים ואיכותיים.

Go לכלבים – מזון לכלבים אניני טעם ורגישים

אם אתם בטוחים שכלבכם האהוב מתפנק עליכם ומסרב לאכול את צלחת המזון שלו, כדאי שתנסו לתת לו מזון לכלבים של חברת Go הידוע בטעם האיכותי והטעים שיש לו כך שאפילו הכלב הבררני ביתר לא יוכל לסרב לצלחת אוכל כזו. נוסף על מרכיבי הטעם המצוינים, חברת גו פיתחה קו מוצרי מזון העשויים רכיבים טבעיים בלבד, ללא דגנים וללא תוספות של פחמימות ריקות העשויות לעורר תגובות אלרגניות בכלבים רגישים.

ישנם כלבים רבים הסובלים מתופעות אלרגיה הכוללות גרד עז, חוסר נוחות, נשירת פרווה, דלקות אוזניים ועוד תופעות בריאותיות לא נעימות אחרות. בעיות אלו קשורות רובן לבעיות עור מהן הכלב סובל, כאשר רובן נגרמות בדרך כלל מתזונה לא נכונה של הכלב. כך לדוגמה כלב הרגיש לתירס, סויה או דגנים אחרים עלול לפתח תגובות אלרגיות בעורו הפוגעות באיכות חייו. משום כך הפתרון הטוב ביותר יהיה תזונה ללא דגנים, אלא כזו העשירה ברכיבים טבעיים המחליפים את הערכים התזונתיים שיש בדגן.

חוות דעת והמלצות על Go

Go לכלבים הינו מותג איכותי ופופולרי בקרב בעלי כלבים רבים, כיוון שמוצרי המזון של החברה מציעים שילוב של טעם ואיכות המסייעים לשמור על תזונה מאוזנת, נכונה ובריאה עבור הכלב. ישנם כלבים סרבני מזון יבש שלא הסכימו לאכול סוגים רבים של אוכל לכלבים, אך ברגע שטעמו את מזון הכלבים של Go מיד המשיכו לאכול את כל הצלחת בהנאה גדולה.

נוסף לטעם הייחודי והאהוב על הכלבים, חוות הדעת על מותג האוכל Go חיובית במיוחד גם בהקשר הבריאותי – כאשר מראה ומגע הפרווה מהווים את הפרמטר הבולט והמורגש ביותר באיכות המזון של המותג. ניתן לדעת רבות על מצבו הבריאותי של הכלב לפי הפרווה המכסה את מרבית גופו, ולכן פרווה מבריקה ונעימה מעידה על עור בריא וחיוני נוסף על התנהגות הכלב שהיא חיונית, אנרגטית ושמחה.

אוכל איכותי ומותאם לגורי כלבים

גורי כלבים קטנים זקוקים לאוכל איכותי, משובח ועשיר בערכים תזונתיים חיוניים כדי להבטיח שגדילתם תהיה טובה ובריאה. כדי לענות על צרכים מהותיים אלו, חברת גו פיתחה תרכובת מזון ייחודית לגורים, המכילה את כל מרכיבי המזון הנחוצים ביותר לגדילת עצמותיו של גור הכלבים, חיזוק השירים, שיפור מערכת העיכול, חיזוק המערכת החיסונית וכן מרכיבים נוספים החשובים להתפתחות הגופנית.

מהם היתרונות של מזון לכלבים שאינו מכיל דגנים?

כל מוצרי המזון של Go לכלבים אינם מכילים דגנים, זאת כדי להפחית ככל הניתן את כמות הפחמימות הנמצאת במוצרי המזון שהחברה מייצרת. כולנו יודעים כי פחמימות הן האויב המושבע של הדיאטה, משום שצריכה מרובה שלהם גורמת לעלייה במשקל הגוף וכך בהתאם לסיכון בפיתוח מחלות ובעיות שונות כמו סוכרת. כדי להבטיח התפתחות תקינה של הכלב, חברת גו העדיפה לשלב במוצריה אחוזים גבוהים של בשר וכך להעניק לכלב תזונה העשירה בחלבון ומינימום פחמימות, זאת כדי למנוע סיכון להשמנה ולעודד שמירה על משקל גוף תקין.

כמובן שרכיבי המזון של המותג כוללים פחמימות, הרי הן חלק מאבות המזון החיוניים לגוף, אך הכמות בהן היא פחותה לעומת מותגי מזון אחרים. נוסף למניעת השמנה והתפתחות מחלות כתוצאה מכך, כלבים הצורכים מזון לכלבים שאיננו מכיל דגנים חשופים פחות לפיתוח תסמיני אלרגיה העלולים להיגרם כתוצאה ממרכיבים שונים הנמצאים בדגן הטבעי.

למה בחרנו לעבוד עם חברת Go?

כאוהבי חיות מושבעים, בחרנו לעבוד עם חברת Go מהסיבה הפשוטה כי גם הם כמונו חובבי חיות מושבעים, ולכן הם מצליחים בכל פעם מחדש לפתח ליין מוצרים איכותי, נגיש, מזין, בריא וטעים עבור סוגים רבים של כלבים. החזון של המותג הוא כי לכלב מגיע את הטוב ביותר, ומתוך מחשבה זו אנו מבינים כי את האוכל האיכותי והמשובח שהם מייצרים וודאי גם אתם תרצו להעניק לחיית המחמד האהובה שלכם, וכך תזכו לתת לה את הטוב ביותר עבורה.

לאחרונה חברת גו שדרגה את אריזת המוצרים שלה, זאת כדי להבליט את הייחודיות של המותג בייצור תרכובות מזון איכותיות לכלב המיוצרות מבשר טבעי בלבד, ללא דגנים ובשילוב ויטמינים ומינרלים החיוניים להתפתחות מערכות גופו של הכלב. השילוב של בשר אמיתי ואיכותי במוצרי המזון מעמידים את המותג כאהוב במיוחד הן על כלבים והן על בעליהם.

כמה עולה Go לכלבים?

כמו מוצרי מזון לכלבים אחרים, גם מוצרי המזון של גו לכלבים נעים בטווח מחירים משתנה על פי גודל שק האוכל, מרכיביו וסוג הכלב לו האוכל מתאים. ניתן למצוא פורמולה ייעודית לכלבים רגישים שמחירה נע בין 135 ₪ ועד 309 ₪ לשק אוכל המכיל 11 ק"ג של מזון איכותי. סוג אוכל זה יכול להתאים לכלבים הרגישים לחלבון שמקורו מעוף, ולכן הרכב המזון המכיל סלמון יתאים להם באופן נהדר הן מבחינת הטעם והן מבחינת הרכבים תזונתיים.

בנוסף ניתן למצוא בסדרת מוצרי המזון לכלבים של גו גם אוכל ייעודי לכלבים בוגרים, בעיקר כאלו שגילם הוא מעל 7 שנים. בגיל מבוגר זה (כזכור שנות חייו של הכלב כפולות פי 7 מאלו של אדם) הכלב פעיל פחות, נוסף על תהליכי הזדקנות המתחוללים בגופו, ולכן הוא זקוק למזון איכותי המכיל כמה שיותר ויטמינים מחזקים וכמה שפחות אחוזי שומן, כדי למנוע עלייה במשקל. מחירו של Go לכלבים בוגרים נע בין 139 ₪ ועד 309 ₪ לשק אוכל גדול.

כיצד לבחור את האוכל המתאים לכלב?

המותג גו מציע לכלבים מגוון מוצרים טעימים ואיכותיים, וכדי לבחור את סוג מזון הכלבים המתאים ביותר לכלב חשוב להתייעץ עם הווטרינר המטפל של הכלב, במיוחד אם מדובר על כלב רגיש או בעל אלרגיות הזקוק לאוכל המבוסס על רכיבים טבעיים ללא דגנים ותוספות מלאכותיות. חשוב לא להחליף בכל פעם את סוג המזון היבש שהכלב אוכל, כיוון שלוקח זמן עד שגופו מתרגל להרכבים התזונתיים שנמצאים באוכל ומעבר גבוה בין כמה סוגי אוכל עלולים ליצור תחושת אי נוחות במערכת העיכול של הכלב.

כדי שתוכלו להתאים את המזון המושלם לכלב, ניתן לבחור את הטעם המועדף ביותר בין מספר טעמים שונים שהכלב ייהנה לאכול בכל יום כמו סלמון, ברווז, כבש, עוף והודו המשולבים יחד עם פורמולות איכותיות המכילות רכיבים טבעיים בלבד.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.