קורס ספרות לכלבים

Acana (אקאנה) - אוכל לכלבים: מידע ופרטים מלאים

הכלב שלכם הוא החבר הכי טוב שלכם, וכדי שתוכלו להעניק לו את הטוב ביותר חשוב לבחור עבורו את סוג המזון האידיאלי ביותר. מזון לכלבים מסוג זה הינו אוכל שהוא בריא ומזין, המכיל את המרכיבים וחומרי הגלם הטובים ביותר. כדי לעמוד בסטנדרטים אלו, חברת Acana האמריקאית פיתחה סדרת מוצרים איכותיים ויוקרתיים העשויים מרכיבים טריים וטבעיים בלבד.

Acana – מותג מזון לכלבים הפופולרי ביותר בעולם

חברת אקאנה מתגאה בייצור אוכל איכותי ומזין לכלבים ללא פשרות, ולכן שלושת היסודות המנחים אותם בהליך הייצור הם התאמת המזון לכלב מבחינה ביולוגית, ייצור המזון מחומרי גלם טריים כך שהאוכל ראוי אפילו למאכל אדם, וכן תנאי ייצור מבוקרים ומוקפדים הנערכים אך ורק במתחם הייצור של החברה ללא ייבוא ממקורות חיצוניים.

כל אלו מובילים את סדרת מזונות אלו כאהובים והפופולריים ביותר עבור בעלי כלבי, כך שמצד אחד ניתן להיות בטוחים כי הכלב מקבל את המזון הטוב ביותר שיש, ומצד השני הכלב נהנה מאוכל שטעים לו במיוחד.

מה החשיבות בבחירת אוכל לכלבים שהוא איכותי ומזין?

כמו כל יצור בטבע, גם עבור הכלב יש השלכות חשובות ומשמעותיות בכל דבר הנכנס לפיו בכדי להבטיח כי יקבל את התזונה הטובה ביותר עבורו. לאוכל יש משמעות מהותית בכל הנוגע לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף, וכיוון שהכלב איננו יכול לשלוט באופן חופשי כמונו בני האדם על הנכנס לפיו, על בעליו להקפיד כי הוא מקבל בכל יום את כל אבות המזון הנחוצים לבריאותו.

אוכל איכותי ומזין לכלב משפיע לא רק על בריאות גופו, על גם על מראהו החיצוני והתנהגותו היומיומית. כלב שמקבל תזונה נאותה ונכונה יהיה חיני, שמח ופעיל יותר – דבר שישפיע באופן חיובי על תוחלת ואורח חייו של הכלב. ידוע גם כי פרווה נעימה ובריאה מושפעת באופן ישיר מהאוכל שהכלב אוכל, ולכן מזון לכלבים המכיל את כל אבות המזון ומיוצר מחומרים טבעיים ישפר פלאים את בריאות הפרווה של הכלב.

חוות דעת והמלצות על Acana

חוות הדעת על אוכל הכלבים מבית Acana היא חיובית, הן מצד בעלי הכלבים והן מצד הכלבים הנהנים ממזון בטעם עשיר של בשר. כיוון שמרכיבי המזון מכילים חלבון מן החי, וכזכור מדובר על חומרי גלם טבעיים בלבד, הכלבים שאוכלים אקאנה נהנים מאכילת מזון יבש בטעם מורגש של בשר – בין אם מדובר על בשר עוף, בשר דגים או בשר בקר. משום שמרכיבי המזון מכילים אחוז גבוה של בשר איכותי ואמיתי, אוכל מסוג Acana יכול להתאים במיוחד לכלבים הסובלים מרגישויות ואלרגיות המתעוררות כתוצאה מאכילת מזון מעובד ולא איכותי.

סוגי מזון לכלבים מבית Acana

כדי להתאים את תרכובת המזון הטובה ביותר לכל כלב, חברת Acana פיתחה סוגים שונים של מזון לכלבים המותאמים להם ביולוגית ומיוצרים מחומרי גלם טריים וטבעיים:

 • ACANA CLASSICS– הסדרה הקלאסית של חברת אקאנה מציעה אוכל לכלבים המשולב בשר טרי, פירות וירקות, שיבולת שועל וגם תוספת של צמחי מרפא טבעיים. כל המזונות מסדרה זו מכילים חמישים אחוז של בשר טרי כמו הודו, דגים וביצים שגדלו ונתפסו בטבע ולכן מבטיחים איכות יוצאת מן הכלל.
 • ACANA HERITAGE– סדרה זו איננה מכילה רכיבי דגנים במזון, ולכן היא מותאמת עבור כלבים בעלי רגישויות ואלרגיות למזון מבוסס דגנים. כדי לספק לכלב את התזונה המאוזנת והנכונה, סדרת הריטג' מציעה אוכל לכלבים עשיר בחלבון מן החי ודל בפחמימות , ללא רכיבי דגנים, שיכול להתאים לגזעים שונים של כלבים בכל שלב בחיים.
 • ACANA SINGLES– סדרת הסינגלס של Acana מציעה אוכל לכלבים הסובלים מבעיות אלרגניות שונות, משום שרכיבי המזון כוללים חמישים אחוז בשר איכותי שגדל בטבע וניזון מאוכל טבעי המדמה ציד בטבע, כמו לדוגמה אוכל לכלבים המכיל בשר כבש הניזון מעשב. ניתן למצוא בסדרה זו את סוג האוכל המועדף ביותר על הכלב מבחינת טעם כמו מזון בטעם כבש, ברווז או חזיר.
 • ACANA REGIONALS– סדרת מזון ייחודית זו פותחה בהשראת אזורי החקלאות המצויים במערב קנדה, ולכן אוכל לכלבים אקאנה מסוד רג'ינאלס מכיל לפחות שבעים אחוז של בשר טרי וטבעי מעופות, דגים, ביצים או בשר בקר שגדלו בטבע וללא רכיבי דגנים.

למה בחרנו לעבוד עם חברת Acana?

הודות לפופולריות ולשם הטוב שהחברה צברה לעצמה, בחרנו להעניק ללקוחותינו את האפשרות ליהנות מאוכל לכלבים שיוצר בהליכים קפדניים וללא פשרות. מתוך ידיעה כי לכל כלב יש את התזונה המותאמת לו, בחרנו לעבוד עם חברת Acana העולמית בכדי שכל בעלי הכלבים יוכלו להעניק לכלביהם את מזון הכלבים האיכותי והמובחר ביותר על פי התאמה ביולוגית אישית.

איך לבחור את סוג המזון המתאים ביותר לכלב?

כאמור, Acana מציעה מגוון מוצרי מזון לכלבים איכותיים וטעימים שכל כלב יאהב במיוחד. כיוון שכל סדרת מזון מכילה כמות רכיבים שונה, חשוב לבחור את סוג המזון המתאים ביותר לכלב מבחינה תזונתית. לכן אם הכלב סובל מאלרגיות למאכלים עשויים דגנים, כמו תירס וקטניות לדוגמה, מומלץ לרכוש עבורו את אוכל לכלבים שאינו מכיל דגנים כמו הריטג' או רג'ינאלס. לעומת זאת עבור כלבים הסובלים מעודף משקל, מומלץ לבחור מזון לכלבים דל בפחמימות ועשיר בחלבון מן החי כמו סדרת הריטג' מבית Acana.

בכל מקרה של ספק, מומלץ להיוועץ עם הווטרינר המטפל בכדי להבטיח כי הכלב יקבל את התזונה המתואמת והטובה לו ביותר מבחינה ביולוגית.

כמה עולה Acana לכלבים?

המחיר של אוכל לכלבים מבית Acana נע בין 109 ₪ ועד 389 ₪, כאשר העלות מושפעת מסוג וגודל שק המזון הנבחר. ניתן למצוא שקי אוכל בגדלים קטנים המכילים 2 ק"ג של מזון יבש, לעמת שקי מזון גדולים המכילים כמות של 11 ק"ג. כיוון שבחנות שלנו קיים היצע מגוון של מזון לכלבים Acana, ניתן לרכוש שק אוכל קטן עבור הכלב כדי לבחון את השפעת הרכיבים על בריאות וחיוניות הכלב, ולאחר מכן לעבור לרכישת שקי אוכל גדולים יותר שיהוו את המזון הקבוע והמותאם ביותר לתזונת הכלב באופן יומיומי.

מזון איכותי ומותאם גם לחתולים

נוסף על אוכל מותאם ביולוגית לכלבים, חברת Acana פיתחה קו מוצרי מזון ייעודיים גם עבור חתולים כדי לספק להם את כל הצרכים התזונתיים מבחינה ביולוגית. גם מזון לחתולים Acana עשיר ברכיבים טריים וטבעיים שישפיעו באופן חיובי על אורח החיים של החתול כמו צמיחת פרווה בריאה ונעימה למגע, גדילה של עצמות חזקות, שיפור מערכת העיכול, חיזוק המערכת החיסונית וכן גם התפתחות תקינה של מערכות גוף אחרות וחיוניות.

כמה עולה Acana לחתולים?

שקי האוכל מבית Acana לחתולים מוצעים למכירה בטווח של 149 ₪ ועד 249 ₪, כאשר המחיר משתנה בהתאם לסוג האוכל וגודל השק הנבחר. ניתן למצוא אוכל אקאנה לחתולים המבוסס על דגים טריים, או אוכל לחתולים המכיל שילוב של דגים ועוף ומבוסס גם הוא על מרכיבים טריים וטבעיים מן החי.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

  1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
  2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
  3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
  4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.