קורס ספרות לכלבים

שירותים וטרינריים במרכז

שאלתם את עצמכם מה ההבדל בין מסגרת של מרפאת וטרינר, אשר מטפלת בחיה האהובה עליכם, לבין מסגרת של בית חולים לחיות? באיזור המרכז, במיוחד אם אתם מחפשים וטרינר ברמת גן ותל אביב, אתם יכולים ליהנות מכל השירותים הניתנים במקום אחד – בתי חולים לחיות, ובעלי יתרונות גדולים יותר משירות במרפאה של וטרינר. בואו נבחן את השירותים המוצעים בבית חולים וטרינרי, ואת היתרונות בטיפול במסגרת כזו, על פני מרפאה פרטית של וטרינר.

מה השירותים המוצעים?

עיקור וסירוס – כיום ידוע לכולם כי הנטייה הטבעית היא לעקר כלבות וחתולות, על מנת לא להגביר ילודה טבעית שיכולה לגרום בסופו של דבר לכלבים וחתולים עזובים אשר מסתובבים ברחובות. אצל הזכרים מתבצע סירוס, וזאת על מנת גם כן להפחית את כמות הילודה של כלבים וחתולי רחוב שאף אחד לא מטפל בהם. אצל הזכרים, הסירוס גם משפיע עליהם מבחינה התנהגותית לעיתים, וכלב מסורס יכול להיות רגוע יותר ופחות תוקפני, מכלב לא מסורס, אולם כל מקרה לגופו, כמובן. שירות זה ניתן גם במרפאה פרטית וגם בבית חולים לחיות, מומלץ לבדוק במרכז את ההבדלים במחירים.

ביצוע ניתוחים – חלק מהפרוצדורות הרפואיות שנדרשות כדי לטפל בכלב או בחתול מסוים, יכולות לדרוש גם התערבות כירורגית, ולא בטוח כי במרפאה פרטית של וטרינר ברמת גן, למשל, ניתן יהיה לבצע הליך כזה, מבחינת מכשור טכנולוגי ועזרים מקצועיים. בבית חולים או במסגרת גדולה יותר של טיפול בחיות, הסיכויים לביצוע הליך כזה גדולים יותר. גם במקרה הזה מומלץ לקבל חוות דעת נוספת ולבדוק את עלות הפרוצדורה במסגרת גדולה יותר.

בנוסף כמובן לשירותים אלו, מסגרות של בתי חולים לחיות מציעות גם מתן חיסונים, ניקוי שיניים וטיפולים סטנדרטיים נוספים.

מה היתרונות?

בבית חולים לחיות הציוד הטכנולוגי מתקדם יותר, באופן שיכול לתת מענה מקצועי ומהיר יותר ממרפאה פרטית של וטרינר, אשר לא בטוח שמספקת את כל הציוד המקצועי הנדרש.

יתרון נוסף הוא הטיפול הכולל במקום אחד. וטרינר ברמת גן, למשל, יכול לשלוח את בעלי החיים לבית חולים וטרינרי, להמשך אבחנה וטיפול, מה שעלול לסרבל ולהאט את התהליך. אם כל הטיפול נעשה מלכתחילה באותו המקום, זה מייצר שקט, רצף ורוגע לכל הצדדים.

יתרון שלישי מתייחס לעלויות. וטרינר בתל אביב יכול לגבות על סירוס למשל, תשלום גבוה יותר מאשר מסגרת גדולה יותר של בית חולים לחיות, מכיוון שהוא וטרינר אחד אשר מחזיק עסק משלו, מן הסתם ישנה מגבלה בכמות העבודה שהוטרינר יכול לקחת על עצמו. במסגרת גדולה יותר של בית חולים, העלויות פחות גבוהות, כשם שנשווה מכולת לסופרמרקט. מה שיפה הוא כי גם אם העלויות נמוכות יותר, אין הדבר משפיע על מידת המקצועיות והאיכות בשירותים הוטרינריים המוצעים.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.