קורס ספרות לכלבים

על היתרונות של קניית ציוד לבעלי חיים באינטרנט

זה לא דבר חדש שהאינטרנט חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו קונים היום. הודות ליתרונות הרבים שמציעות החנויות המקוונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות גם את הציוד לחיות המחמד שלהם כשהם לא צריכים אפילו לצאת מהבית, ולא צריכים לבזבז זמן כדי להסתובב בחנות המקומית. 

אבל מה השתנה בתקופה האחרונה ומהן הסיבות העיקריות לכך שכל כך הרבה אנשים מעדיפים היום לערוך את הקניות שלהם באינטרנט?

3 יתרונות לקנייה מקוונת של ציוד לחיית המחמד שלכם

לשמור על הבריאות

כשמגיפה עולמית כמו הקורונה נמצאת בשיאה, להישאר בטוחים ולקנות באינטרנט זה הדבר הכי קל שאפשר לעשות. כשאתם רוכשים את כל מה שאתם צריכים מחנות לבעלי חיים כשאתם לא צריכים לצאת מהבית, אתם מגבילים את האינטראקציה שלכם עם אנשים אחרים. גם אם רבים מהם כבר מחוסנים. כתוצאה מכך, אתם בולמים את החשיפה שלכם לנגיף הקורונה ומסייעים למניעת התפשטות הנגיף, במקרה שאתם נגועים ועדיין אין לכם תסמינים.

לקנות בנוחות

חנויות מקוונות צוברות היום פופולריות רבה. מי לא שמח לקנות את כל המצרכים הדרושים לו כשהוא מסתובב בטרנינג בבית ושותה קפה? קניות מקוונות הן שימושיות מאוד במיוחד לאנשים שמנהלים אורח חיים עמוס, ואין להם רגע נוסף כדי לבזבז אותו כדי להסתובב ברחבי העסק שמוכר ציוד לבעלי חיים ולהמתין אחר כך בתור לקופה. 

בקנייה מקוונת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבדוק מה חיית המחמד צריכה כרגע, למצוא חנות מקוונת ואמינה, להזמין ולקבל את כל מה הסחורה בפתח הבית. זה עד כדי כך פשוט!

בנוסף, אם חיית המחמד זקוקה למזון מיוחד, אתם צריכים לחפש את החנות המתמחה במוצרים אלה, ולנסוע במיוחד לחנות כדי לקנות מזון זה, או לוותר ולרכוש בסופר את המזון הרגיל, גם אם האוכל המסחרי הזמין לא נותן מענה הולם לצרכים של חיית המחמד שלכם. הרבה יותר נוח להשתמש באפשרות להזמין באינטרנט את המוצרים הייחודיים לחיית המחמד שלכם.

מחירים, מבצעים ודילים טובים מאוד

מרבית המזונות והמוצרים האיכותיים המיועדים לבעלי חיים יכולים להיות ממש יקרים. אבל ברור שאתם רוצים רק את הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם, כי זה מה שמגיע לה. 

לרוב, ניתן למצוא ברשת האינטרנט מבצעים נהדרים ולחסוך כסף בצורה ניכרת, פשוט כי אפשר לערוך השוואת מחירים מהירה ביותר בין החנויות המקוונות השונות, ולבחור בקלות את ההצעות הכי מתאימות לתקציב שלכם.

מגוון עצום של מוצרים

חנות אינטרנטית, שלא כמו החנות המקומית, לא מתמודדת עם הצורך להחזיק מלאי מגוון שאולי לא יימכר. מגוון המוצרים הזמינים בחנות המקוונת הופך את הרכישה באינטרנט לאופציה נהדרת. אתם יכולים למצוא בחנות האינטרנטית כל דבר שבדרך כלל לא תמצאו בחנות המקומית לבעלי חיים. זה יכול להועיל במיוחד אם אתם מתגוררים באזורים רחוקים מהמרכז העירוני.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.