קורס ספרות לכלבים

מספרת כלבים או ספא לכלבים

אם יש לכם בעל חיים בבית, במיוחד כלב או חתול, הרי שאתם כבר יודעים שמדובר בחלק בלתי נפרד מהמשפחה, ובדיוק כפי שאנחנו דואגים, מטפחים ומטפלים ביקירינו, כך גם בעל החיים שלנו צריך לקבל את מלוא תשומת הלב, הטיפול והדאגה.

מעבר לתזונה, שעליה מקפידים מרבית הבעלים של הכלבים, הרי שאיכות חייו של הכלב שלכם אינו מתבסס באופן בלעדי על מזון בלבד, וישנם עוד דברים רבים אותם תוכלו לעשות למען הכלב שלכם. אחד הדברים החשובים ביותר אותו תוכלו לעשות למען הכלב שלכם זוהי תספורת לשמה נועדה מספרה לכלבים.

מספרה לכלבים תוכל לספק לכלב שלכם את התספורת הטובה ביותר, כך שהוא יוכל ליהנות מחוויה מפנקת ומטפחת במיוחד, המראה שלו ישתפר ואתם בעיקר תעשו לו ולעצמכם שירות מצוין, אשר יעזור מאוד לשני הצדדים.

במיוחד כלבים בעלי שיער ארוך מזדקקים באופן תדיר לתספורת על מנת שיהיה להם קל יותר להתנהל, כך גם בכדי למנוע קשרים בפרווה ונשירה מוגברת של השיער אשר ממלאה את כל הבית ומהווה מטרד של ממש.

מספרה לכלבים תוכל לעזור לכם להקל על הכלב שלכם ולטפל בבעיית השיער בטיפול קצר ונעים לכלב

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.