קורס ספרות לכלבים

חרדת נטישה אצל כלבים – מה אפשר לעשות כדי לעזור לכלב שלך עם חרדת הנטישה?

בעיית חרדת הנטישה כל כך שכיח אצל כלבים כך שבעלי הכלבים מתעלמים מהתנהגות זו וחושבים שהזמן יעשה את שלו וכשהכלב יגדל הבעיה הזאת תעבור לו….למרבה הצער בפועל לפעמים זה עובד ולפעמים לא וזה גם יכול להחמיר , אלה אם אתם “עובדים” עם הכלב כדי לעזור לו להתמודד עם הבעיה

(לפעמים צריך גם תרופות שיסייעו בפתרון הבעיה). אם אתם מזהים אצל הכלב חרדת נטישה או הפרעות פניקה קבלו טכניקה פשוטה לתרגיל שיעזור לו להתמודד עם הבעיה: כלב "שמפעילים " אותו הרבה עם פעילות גופנית כגון ריצה אפילו תוך כדי משחק פשוט לא יהיה לו זמן להתעסק במחשבה

על בעיית הנטישה שלו אפילו הוא יהיה עייף מדי כדי לחשוב על זה.

הרבה בעלי כלבים חושבים שזה מספיק להוציא את הכלב שלהם מספר פעמים ביום ל- 10-15 דקות הליכה בחוץ וזה לא נכון – לכלבים יש הרבה אנרגיה והם צריכים לפרוק אותה , אם הם לא מקבלים את ההזדמנות לשרוף את האנרגיה הם יהיו מתוסכלים ויעסקו בהתנהגות הרסנית , יחפרו בורות , ילעסו את הנעליים האהובות עליכם….. אם הכלב לא מקבל מספיק פעילות גופנית בעיית חרדת הנטישה יכולה להחמיר.

עכשיו בטח כולם אומרים: “איפה יש לי זמן לשחק עם הכלב שעה שלמה….יש עבודה….יש ילדים….”

אפשר לתכנן ולתזמן כך שקמים שעה אחת מוקדם מהרגיל או אפילו אם יוצאים לריצת בוקר לפני העבודה אפשר לשלב את הכלב איתכם ואם בכל זאת אין זמן אז אפשר לשקול להביא משהו כדי שיפעיל את הכלב במקומכם , בעל מקצוע או אפילו סטודנטים שמחפשים תעסוקה בזמנם הפנוי.

משחקים לכלבים שיעסיקו אותם הרבה ניתן למצוא בחנות לחיות מחמד שמתמחות בבעלי חיים ואף ניתן להתייעץ איתם הנושא. צריך לקחת את המשימה הזאת בתור משחקי פעילות עם הכלב כך תוכלו גם אתם ליהנות וגם לשפר את הכושר . בהצלחה.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.