קורס ספרות לכלבים

חטיפים לכלבים – איזה סוגים יש ואיך לבחור?

כאשר אנו אוהבים מישהו בין אם זה בן או בת זוג, משפחה והבעל חיים שלנו אנו רוצים לפנק אותו ולגרום לו לאושר. אחד הדברים המספקים ביותר שיש זה לראות את הקרובים אלינו שמחים, צוחקים ומאושרים. אחת הדרכים לגרום לכלב שלנו לאושר ושמחה זה חטיף.


כלבים נורא אוהבים חטיפים בגלל הריח שהם מפיצים והטעם שלהם.
החטיף של הכלב הוא כמו השובר שגרה שלו מכל אוכל לכלבים שהוא מקבל
לפעמים המזון לכלבים משעמם נורא את הכלב והוא צריך את החטיף להמשך יום שמח יותר.
ממש כמו שאנחנו אוהבים לקחת ביס בקוביות שוקולד כך גם כלבים. אוהבים את הטעם הרגעי והאושר הרגעי שהם רואים חטיף.
בנוסף לכך, כלבים מסתכלים על חטיף כפרס. אנו מביאים להם חטיף כאשר הם מבצעים פעילות או התנהגות חיובית וכך הם יודעים שאנו שמחים על התנהגות זו ומצ'פרים אותם.
ישנם כמויות גדולות מאוד של חטיפים לכלבים. כל חטיף שונה בטעמו, ריחו, סוגו, מרכיביו ובצורותיו.
אז איך נדע בעצם איזה חטיפים לקנות לכלב שלנו איזה חטיף יגרום לו לאושר ואילו מרכיבים  הוא מכיל ומתי להביא לכלב שלנו חטיף. 

סוגי חטיפים

כמו שאמרנו בהתחלה ישנם המון סוגים של חטיפים אשר מגיעים בגדלים שונים, בצורות שונות ובטעמים שונים.
חטיפים לכלבים מגיעים לרוב בצורות של רצועות, עצמות, נקניקיות, מקלות וכו'.
רוב החטיפים האיכותיים מתבססים על בשר איכותי כמו: כבש, דג, אווז, עוף בקר וכו'.
בכדי ליצור עניין וסיפוק לכלה אנו ממליצים לרכוש מספר חטיפים בנוסף לכך, עדיף שהחטיפים יכילו כמה שיותר תוספי מזון ויטמינים לכלבים וערכים תזונתיים שונים.
סוגים חטיפים: 

חטיפים דנטליים– אלו חטיפים אשר עוזרים לנו בעלי הכלב לשמור על היגיינת הפה של הכלב. כאשר הכלב לועס את החטיף, החטיף משתפשף בשיניי הכלב ומנקה אותם מאבנית ולכלוכים המצטברים בשיניי כלב. 

חטיפים דיאטטיים–  חטיף זה מתאים לכלבים אשר אוכלים אוכל דיאטטי לכלבים, כלבי עם עודף משקל או כלבים אשר אתם שומרים ורוצים לספק לכלב שלהם אוכל בריא לכלבים. חטיפים אלו הם בעלי כמות קלוריות יחסית נמוכה ועם ערכים תזונתיים גבוה. 

חטיפים עם תוספי תזונה– כלבים אשר צריכים לקבל תוספי מזון כיוון שיש להם חוסר בתוסף מסוים יכולים לקבל תוסף תזונה על ידי חטיף.

חטיף להעסקת הכלב- ישנם חטיפים גדולים יחסית אשר יכולים לשמש את הכלב לזמן ארוך. המטרה של חטיפים אלו הם בשביל להעסיק את הכלב בזמן שאנו עובדים, לא נמצאים בבית או לא יכולים להתפנות ולהקדיש לו זמן מסיבה כלשהי. 

יש לציין, שכמו שיש המון סוגי חטיפים כך גם המחירים מתפרסים לכל הצדדים. ישנם חטיפים זולים ויש חטיפים יקרים. אנו רק ממליצים להשקיע בחטיפים ולא לקנות חטיפים לא איכותיים אשר עשויים לא להתאים לכלב שלכם. 

מתי להביא לכלב חטיף?

בדרך כלל אנחנו נביא לכלב חטיף לאחר שהוא ביצע פעולה חיובית שנרצה שהוא ישמר וימשיך לעשות. לדוגמא- בזמן שאנחנו מאלפים את הכלב שלנו והוא ביצע פעולה שאמרנו לו נחזק אותו ונביא לו פרס.
בנוסף לכך, נוכל להביא לכלב חטיף בזמן שאנחנו אוכלים במידה והוא סיים את האוכל שלו מוקדם יותר. נעשה זאת כדי לא לגרות את הכלב שלנו.
רבות הפעמים שאנחנו יושבים לאכול והכלב מסתכל עלינו במבט חמוד ואו שם עלינו את הראש ומזיל ריר. כדי שלא נגרום לכלב לסבל נוכל לפנק אותו בחטיף.
רצוי לא להביא לכלב שאריות מהאוכל שלנו כיוון שהוא עשוי להכיל תבלינים ורכיבים שלא בריאים לכלב.

 

איך לבחור חטיף לכלב?

 • לפני שאנו קונים חטיף לכלב שלנו עלינו להסתכל על המרכיבים שלו מהסיבה שייתכן שהכלב שלנו אלרגי לאחד המרכיבים ואנו לא רוצים שהוא יפתח תסמינים וירגיש לא טוב. 
 • עלינו לבדוק האם החטיף מכיל תוספי תזונה לכלבים. ככל שיש יותר תוספים וויטמינים כך החטיף יותר בריא. אנו ממליצים לקנות חטיף עם תוספי מזון לכלבים כדי שכך הכלב לא רק יקבל חטיף שישמח אותו אל יקבל חטיף בריא ומזין מאשר חטיף ללא ערכים אשר יגרום לו להשמנה ועודף משקל. (כלבים עשויים להשמין מכמות רבה של חטיפים לכן עלינו לוודא שהם לא אוכלים המון חטיפים). 
 • גודל הכלב-כמו שיש שוני בי כלבים קטנים שאוכלים אוכל לכלבים קטנים וכלבים גדולים שאוכלים אוכל לכלבים גדולים. כך יש גם שוני בסוג החטיף. לא נוכל לתת לכלב קטן חטיף גדול כיוון שהוא יסתבך עם החטיף, לא יצליח לאכול אותו ולבסוף גם לא להנות ממנו. אותו הדבר אצל כלבים גדולים, לא נביא להם חטיפים קטנים אשר מתאימים לכלבים קטנים. 
 • עלות ואיכות- עליכם לבדוק שהמחיר הוא לא מחיר מופקע אך באותו זמן לבדוק שאכן החטיף איכותי ושהחברה שמספקת אותו אכן אמינה.
 • תאריך האריזה- נרצה לקנות חטיף אשר התוקף שלו כמה שיותר רחוק ושלא נפספס בטעות את התאריך שרשום עליו. 

חטיפים מיוחדים לכלבים

  • ישנם כלבים אשר אוכלים אוכל היפואלרגני לכלבים מהסיבה שהם אלרגיים או רגישים למרכיבים מסוימים באוכל שלהם. לכן ישנם חטיפים היפו אלרגנים לכלבים.
   אלו מתאימים לכלבים בעיות רגישות ואלרגיה. 
  • גורי כלבים- גורי כלבים אשר אוכלים אוכל לגורים לא יוכלו לקבל את כל סוגי החטיפים. ישנם חטיפים אשר מתאימים לגורים המכילים רכיבים שונים ובכמויות שונות של ערכים. 

  לסיכום,
  חטיף זה אחד הדברים הכי טובים שיש לכלב בחייו.
  נכון מידה רבה של חטיפים עשויה להזיק לכלב ולפגוע בו לכן עלינו הבעלים של הכלב לשים לב לכמה חטיפים הכלב מקבל.
  ישנם כמות גדולה מאוד של חטיפים בטעמים ובצורות שונות כך שעלינו לבחור בקפידה איזה חטיף הכלב שלנו יקבל וייהנה ממנו הכי הרבה בדיוק כמו שבוחרים אוכלים לכלבים מבוגרים

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

  1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
  2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
  3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
  4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.