קורס ספרות לכלבים

המדריך המלא לטיפול בכלבים

כבעלי כלב גאים, אתם בוודאי רוצים לדעת שאתם מטפלים בו היטב ומעניקים לו את החיים הכי טובים שאפשר. זה אומר שכדאי לכם ללמוד על טיפול בסיסי בכלבים, ולהבין את צרכיו החיוניים, כדי להבטיח את בריאותו ואת אושרו. חיסונים לכלבים, תזונה נכונה ומעקב בריאותי, טיפוח, בית חם ואוהב והרבה התעמלות וחיבה, יצרו סביבה שבה הכלב שלכם יכול לשגשג. למרבה המזל, די קל לספק את כל הדברים הללו לכלבלב.

תזונה נכונה

תזונה בריאה ומאוזנת היא חלק בסיסי של כל תהליך טיפול בכלבים. עשו מעט מחקר מקדים על חברות מזון אשר שמתחייבות להשתמש באיכות מרכיבים גבוהה. לאחר מכן, בחרו דיאטה איכותית שחיית המחמד שלכם תהנה ממנה. הוצאת כסף רב  על דיאטה הוליסטית איכותית היא חסרת תועלת אם הכלבלב שלכם לא יאכל אותה. ברגע שתמצאו דיאטה מעוררת תיאבון, תראו איך הכלב מגיב אליה במהלך השבועות הראשונים. ירידה ברמת האנרגיה או נשירת שיער עשויים להצדיק שינוי בדיאטה. אם אתם משנים את האוכל, עשו זאת תמיד בהדרגה – ערבבו חלק מהאוכל הישן עם החדש – כדי למנוע התקפים במערכת העיכול, או דחייה של מזון. זה גם רעיון טוב לשאול את הווטרינר לגבי עצות תזונתיות, במיוחד אם אתם מבחינים בשינויים כלשהם בבריאותו.

תחזוקה פיזית

שמרו על הכלב בריא עם פעילות גופנית סדירה, וטיפול וטרינרי מונע. קבע שגרת אימונים, גם אם זה רק טיול סביב הבלוק פעם ביום. בהתאם לגזע, הכלב שלכם עשוי לדרוש יותר פעילות פיזית כדי לשרוף את האנרגיה העודפת ולשמור אותו בכושר. כדאי ליצור מערכת יחסים טובה עם הוטרינר, ולתזמן בדיקות בריאות לכלב שלכם לפחות פעם או פעמיים בשנה. לעיתים קרובות, ניתן לזהות ולטפל בבעיות פוטנציאליות לפני שהכלב מראה סימנים של מחלה. תוך כמה ביקורים בלבד, הווטרינר שלכם יכיר אתכם ואת הכלב ויהיה מסוגל להמליץ על טיפול נכון.  חיסונים לכלבים הם עניין שגרתי וכדאי, כבר בביקור הראשון אצלו, להעניק לכלב את כל ההגנה שהוא צריך. בנוסף, כל כלב צריך גם טיפוח בסיסי, כגון רחצה וטיפול בציפורניים. חלק מהכלבים צריכים גם להסתפר באופן קבוע במספרה לכלבים. מצאו ספר או ספרית כלבים שמבינים אתכם, או שלמדו לעשות זאת בעצמכם.   

טיפוח הכלב שלכם

כלבים אוהבים שגרה ומשמעת. אימון ואילוף נכונים הם הגורמים החשובים ביותר לאיכות החיים של הכלב שלכם. בחרו תוכנית אילוף מתאימה לאורח החיים שלכם ולצרכים של הכלב שלכם. אפשר לבחור אילוף עם מאלף מקצועי מחוץ לבית, אבל אתם יכולים גם לאלף את הכלבלב בבית, לבדכם. כך או כך, בססו את עצמכם כבוסים, חזקו התנהגות טובה ותקנו, בצורה אנושית ורגישה, התנהגות שאינה נכונה. היו עקביים ודי מהר תוכלו כבר לראות תוצאות חיוביות. שמירה על הקשר בין הכלב לאדם היא חיונית לשגשוגו של הכלב, והיא מרכיב מרכזי של טיפול בכלבים, ממנו אנשים רבים נוטים להתעלם. זכרו כי הכלבים הם בעלי חיים חברותיים שצריכים אינטראקציה עם בני אדם. הקדישו כל יום מספיק זמן גיבוש לכם ולכלבלב שלכם. לטפו אותו, שחקו  איתו עם צעצועים, דברו איתו, ואפילו קחו אותו לנסיעות ארוכות אתכם באוטו.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.