קורס ספרות לכלבים

אוכל לכלבים – Profine (פרופיין): המלצות וחוות דעת

כבעלי כלבים אתם מוכרחים לדעת מה כלבכם מכניס לפיו בכל ארוחה. החשיבות בתזונה איכותית, בריאה ומלאה לכלב היא גבוהה בין אם מדובר על גור כלבים קטן בן מספר חודשים, או כלב בוגר שכבר חצה את גיל 7 שנים. לרוב היצע סוגי המזונות לכלבים הקיימים בחנויות הוא מגוון, דבר היוצר חוסר וודאות ובלבול גבוה יותר בנוגע לבחירה באוכל הטוב ביותר לכלב.

כדי שתוכלו להיות בטוחים כי כלבכם ניזון מהמזון הטוב ביותר עבורו, כדאי שתכירו את מותג האוכל Profine  לכלבים. מדובר על מזון כלבים איכותי הנכנס לקטגוריית מזונות סופר-פרימיום לכלב. במאמר הבא נפרט אודות חשיבות התזונה הבריאה עבור הכלב, מהי הדרך הנכונה לבחור מזון איכותי עבורו וכיצד אוכל לכלבים פרופיין יתאים למטרה זו.

כיצד בוחרים אוכל לכלבים איכותי ומזין?

הפעולה הראשונה שיש לעשות לפני שבוחרים את שק האוכל לכלב, היא להסתכל ברשימת הרכיבים המופיעה בגב האריזה. כמו מזונות רגילים שאנו אוכלים ביום יום, כך גם מזונות הכלבים מכילים רשימת רכיבים מלאה המציינת את כל רכיבי המזון הכלולים באריזות. סדר רשימת הרכיבים אינו רנדומלי, אלא מעיד על דירוג אחוזי הרכיבים המצויים בתרכובת המזון על פי סדר יורד.

לכן אוכל לכלבים שהוא מזין ואיכותי יהיה כזה שהרכיב הראשון המצוין ברשימה הוא בשר, או כל מרכיב אחר המכיל חלבון באחוז גבוה. כיוון שכלבים הם קרניבורים, הם מוכרחים להיות ניזונים מבשר כדי שהתזונה שלהם תהיה חיונית עבורם. חשוב לוודא כי מרכיב הבשר הנמצא במזון מגיע ממקור טבעי כמו עופות, דגים, כבש, הודו וכו' מבלי שהוא עבר תהליך עיבוד ממושך או מכיל תוספים מלאכותיים הפוגמים באיכות המזון.

מה המשמעות של מזון סופר פרימיום לכלבים?

כאמור, היצע סוגי המזון לכלבים הוא גדול וכדי לעשות מעט סדר בסוגי האוכל הקיימים ניתן לחלקם על פי דירוג איכותם כאשר מזון אולטרה פרימיום נחשב כטוב יותר, סופר פרימיום נחשב גם הוא כאיכותי ומומלץ כאשר בתחתית הדירוג נמצא מזון מסוג פרימיום המוגדר כבסיסי בלבד. ישנם מזונות נוספים הנחשבים כמזונות זולים ולא מומלצים, כיוון שתרכובת המזון מכילה לרוב אחוזי שומן גבוהים ללא תוספי ויטמינים ומינרלים.

מזון הכלבים פרופיין מוגדר כמזון מסוג סופר פרימיום, כיוון שהוא אוכל איכותי לכלב המכיל בשר כמרכיב ראשון ומרכזי. נוסף ליתרון משמעותי זה, מותג Profine פיתח תרכובת מזון אידיאלית עבור כל סוגי הכלבים, על מנת שהם יוכלו לצרוך תזונה בריאה ומאוזנת בכל יום.

אוכל לכלבים Profine – תזונה מאוזנת לכל סוגי הכלבים

המשמעות של תזונה מאוזנת היא היכולת לצרוך את כל אבות המזון החיוניים להתפתחות הגוף, נוסף על ויטמינים ומינרליים נוספים המסייעים לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף. כדי להבטיח שהכלבים ייהנו מתזונה שהיא בריאה ומאוזנת עבורם, פיתחה חברת Profine תרכובות מזון מותאמות אישית לכל סוגי הכלבים כך שהם יוכלו לצרוך באופן שוטף את רכיבי המזון החיוניים עבורם.

לדוגמה גור כלבים קטן זקוק לתזונה איכותית ומלאה כדי שמערכות גופו ימשיכו להתפתח ולהתחזק במהלך גדילתו, ולכן מזון הגורים של פרופיין מכיל כמות גבוהה של חלבון ושומן יחד עם ויטמינים ומינרלים חיוניים עבורו כמו חיידקים פרוביוטיים לחיזוק המערכת החיסונית או תמצית יוקה טבעית.

אילו ביקורות Profine קיבלו בקרב צרכנים?

צרכנים שרכשו את מוצרי מזון הכלבים של Profine העידו כי כלביהם התענגו בכל יום על צלחתם, ואף כלבים סרבנים ובררניים באוכל נהנו מצלחת המזון שהוגשה להם מבלי להשאיר שאריות. טעימון המזון היא גבוהה, הודות לשילוב רכיבים איכותיים וטעימים שיתאימו לחיך של הכלבים כמו עוף, כבדי עוף, כבש, תפוחי אדמה, אורז, דגים בעלי טעם שכלבים אוהבים במיוחד ושילוב של ירקות ופירות הממקסמים את טעם המזון.

למה בחרנו לעבוד עם חברת Profine?

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, ולכן בחרנו לעבוד עם חברת Profine הצרפתית הידועה באיכות הגבוהה של מוצרי המזון שהיא מייצרת עבור כלבים. תזונה נכונה של הכלב היא מהותית בכדי לשמור על אורח חייו, ולהעניק לו את האנרגיה הדרושה לאנרגטיות ולשמחת החיים המאפיינת אותו כל כך.

באמצעות מגוון מוצרי המזון של Profine, כל כלב יוכל ליהנות מתזונה מלאה ובריאה בכל שלב בחיים. כלבים בוגרים לדוגמה הופכים להיות פחות פעילים בגילאים בוגרים, ולכן התזונה שהם צורכים צריכה להיות בהתאם לרמת פעילותם. מתוך הבנת צרכים זאת, פיתחה חברת פרופיין אוכל ייעודי לכלבים בוגרים (סניור) המכיל כמות גבוהה של חלבון וסיבים תזונתיים לעומת אחוזי שומן נמוכים, כדי למנוע עודף משקל אך במקביל לספק לכלב תזונה מלאה ונכונה עבורו.

כמה עולה Profine לכלבים?

מזון הכלבים פרופיין מגיע בשקי מזון אטומים עם סגירת רוכסן נוחה לסגירה ופתיחה חוזרת. יש לקחת בחשבון כי מחירו של שק Profine קטן המכיל 3 ק"ג מזון יהיה שונה ממחיר שק גדול המכיל 15 ק"ג של מזון כלבים יבש. לכן מחיר המוצרים משתנה בהתאם לגודל השק וסוג המזון הנמצא בו, כך שמחיר Profine לגורים בשק קטן יהיה 95 ₪ ואילו שק גדול יעלה 269 ₪. עבור כלבים בוגרים מחיר השקים מתחיל מ-95 ₪ ועד 279 ₪, כאשר העלות משתנה בהתאם לגודל השק, סוג הכלב עבורו האוכל מתאים וכן הרכב המזון הקיים בכל שק אוכל.

כיצד נכון להחליף את סוג המזון של הכלב?

במידה והחלטתם להחליף את סוג המזון היומי של הכלב במזון הכלבים האיכותי של Profine, מומלץ לעשות זאת בהדרגה ולעקוב אחר יציאותיו ומראה פרוותו של הכלב. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות רכישה של שק אוכל קטן, ושילוב מנות קטנות ממנו יחד עם האוכל הקיים ממנו הכלב ניזון בכל יום. כך לעשות בהדרגה בכל יום, עד שהאוכל הקיים נגמר והכלב צורך מהמזון החדש. אם לא נצפו שינויים משמעותיים בתקופה זו, ניתן לעבור באופן קבוע למזון החדש ולרכוש את שק המזון הגדול שיספיק לתקופת זמן ממושכת יותר.

חוות דעת והמלצות על Profine

מזון הכלבים Profine נחשב כאחד מהמותגים האיכותיים ביותר בכל רחבי העולם, זאת הודות לתרכובות המזון המגוונות והאיכותיות שהחברה פיתחה באופן מבוקר וללא פשרות על איכות. משום כך חוות הדעת על Profine הן אחידות וחיוביות, הן עבור בעלי הכלבים והן עבור הכלבים הצורכים את מוצרי המזון שלהם. צרכנים שניסו את אוכל הכלבים העידו על שיפור ניכר לעין במראה ואיכות פרוות הכלב, דבר המעיד לרוב על תזונה איכותית ובריאה ממנה הכלב נהנה.

כלבים רבים סובלים מבעיות עור, קלות עד חמורות, העלולות להתפתח כתוצאה מגורמים שונים כמו טפילים, אלרגיות למאכלים או צמחייה, חוסר טיפוח של הפרווה וכן גם תזונה לא נכונה. כיוון שעורו של הכלב מכוסה פרווה, בעיות העור ניכרות על גבי פרוותו של הכלב שהופכת להיות חלשה, חסרת ברק וחיוניות. במקרים בהם בעיות העור נוצרות כתוצאה מתזונה לא נכונה, פרופיין אוכל לכלבים יכול להיות פתרון נהדר עבור הבעיה בהנחה שהוא צורך את המזון המתאים לו מבחינת גיל, גודל ומצב בריאותי.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

    1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
    2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
    3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
    4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.