קורס ספרות לכלבים

אוכל לכלבים – Now (נאו): המלצות וחוות דעת

כל אחד מאתנו רוצה וצריך לדעת מה הוא מכניס לגופו בכל ארוחה שהוא אוכל, כיוון שלמרכיבי המזון יש תפקיד מהותי בהתפתחות הגוף ושיפור הבריאות. כשם שהתזונה חשובה ואין לה תחליף עבורנו בני האדם, כך גם בכל הנוגע לתזונת הכלבים האהובים שלנו. כדי שתהיו בטוחים כי כלביכם ניזון מאוכל לכלבים טרי ואיכותי – פיתחה חברת נאו מזון לכלבים שהוא גם טעים, גם טרי וגם מפוצץ ברכיבים טריים ואיכותיים.

כיצד לבחור את המזון הטוב ביותר לכלב?

זוהי שאלה שרבים שואלים, אך אין עליה תשובה חד משמעית ואחידה. חשוב לזכור כי כל כלב הוא שונה ומיוחד, ולכן בהתאם לכל כלב יש את הצרכים התזונתיים המתאימים לו ביותר מבחינה גופנית ובריאותית. לפני שבוחרים שק מזון יבש לכלב שיזין אותו באופן יומיומי, חשוב להתבונן ברשימת המרכיבים המופיעה בגב האריזה. במידה והמרכיב הראשון שמופיע הוא חלבון מן החי (כמו דגים, הודו, ברווז, כבש וכו'), זהו סימן מובהק כי מדובר במזון איכותי המכיל רכיבים טבעיים ולא מעובדים.

Now לכלבים – הגיע הזמן שכלביכם ייהנה ממזון טרי וטעים

לוגו המותג Now נושא את המילה Fresh כדי להדגיש את ייחודיות תרכובת המזון שיוצרה במיוחד עבור כלבים מחומרי גלם טריים. משום כך התוצר הסופי המוגש לצלחתו של הכלב שופע ניחוחות מגרים, וכמובן עמוס ברכיבים וערכים תזונתיים החיוניים לשמירת בריאותו וחיוניותו. כיוון שפורמולת מוצרי המזון מכילה רכיבים טבעיים וטריים בלבד, הכלב נהנה ממזון איכותי ומשובח ללא חומרים משמרים, תוספי ריח וטעם, הורמוני גדילה או כל מוצרי לוואי אחרים העלולים להזיק לבריאות הכלב.

מזון לכלבים עם או בלי דגנים?

ניתן לומר כי מרכיבי המזון של Now כל כך טריים, עד כדי כך שהכלב ירגיש כאילו צלחת האוכל שהוגשה לו הוכנה בזה הרגע ממרכיבים שנלקחו היישר מהטבע. כדי למקסם את הערך התזונתי שהכלב מקבל מהמזון שהוא אוכל, חברת נאו פיתחה אוכל לכלבים שהמרכיב העיקרי בו הוא בשר טרי המגיע מדגים, הודו או בשר ברווז. כל מוצרי המותג מיוצרים ללא מרכיבי דגנים, עליהם קיימות דעות חלוקות בנוגע לערכיהם התזונתיים עבור כלבים.

דגן לרוב נחשב כמרכיב חיוני וחשוב בארוחות יומיומיות מבחינת אנשים ובעלי חיים, אך לפי מחקרים שחברת Now ביצעה נמצא כי בחלק מהמקרים רכיבי דגנים הזיקו לבריאות הכלב מבחינת אלרגיות או מערכת עיכול, ולכן הם נמנעים מלהוסיף רכיב זה בתרכובות המזון שהם מייצרים.

אילו חוות דעת והמלצות יש על Now?

 • בעלי כלבים המעוניינים להעניק לכלבם את הטוב ביותר מוכרחים לנסות את מוצרי המזון של נאו לכלבים, במיוחד בגלל היתרון המובהק של מתן אוכל טרי, איכותי וטעים לכלב המכיל את כל הצרכים התזונתיים שהוא צריך. בין מגוון מוצרי המותג, נמצא כי תרכובת המזון המכילה דגים היא האהובה ביותר על הכלבים, כיוון שהיא מכילה סוגים שונים של בשר דגים טרי וכך אחוז גבוה של אומגה 3 המסייע בתהליכי העיכול.

  גם עבור כלבים המפתחים רגישות למוצרי חלבון מן החי, כמו חלבון עוף לדוגמה, תרכובת מזון הכלבים של Now תהיה האידיאלית ביותר כיוון שהיא מכילה רמות גבוהות של חלבון טבעי שמקורו בגדים טריים כמו סלמון, הרינג, פורל וכו'.

חוות דעת והמלצות על Hills

אוכל לכלבים מבית Hills נחשב כאחד ממותגי המזון הוותיקים והפופולריים ביותר בקרב כלבים וחתולים, הודות לטעם המצוין והמרכיבים האיכותיים הנמצאים בכל מוצרי המזון שלהם. בעלי כלבים מעידים על שיפור מהיר ומורגש באיכות חייו של הכלב לאחר צריכת מזון לכלבים הילס, כאשר השיפור המשמעותי ביותר ניכר לראשונה במראה של פרוות הכלב.

ניתן להבחין האם סוג האוכל שהכלב צורך מתאים לו מבחינה תזונתית על פי נראות הפרווה שעל גופו, כיוון שפרווה מבריקה ונעימה למגע מעידה על עור בריא ולכן גם על גוף בריא המתפקד בצורה תקינה. עבור כלבים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות, חברת הילס פיתחה סדרת מוצרי מזון ייעודיים במיוחד עבורם כחלק מביסוס תזונה רפואית מאוזנת לשיפור בריאות הגוף. סדרה זו נקראת Prescription Diet, ומומלץ לבחור את המוצר המתאים בהתאם להמלצות הווטרינר המטפל בכלב.

מזונות מותאמים לכל גזע וגיל

כדי שיוכלו להתאים עצמם למנעד גזעי הכלבים הרחב שקיים, ניתן למצוא אוכל לכלבים נאו המיועד לכל גזע וגיל. עבור כלבים בוגרים מגזע גדול ניתן למצוא פורמולת מזון המבוססת על בשר טרי מסלמון, ברווז והודו ללא דגנים ומוצרים מעובדים. תרכובת המזון עשירה ב-100% חומצות שומן המגיעות מרכיבים טבעיים של אגוזי קוקוס ושמן קנולה. כדי להתאים את הרכבי המזון לכלב בוגר מגזע גדול, תרכובת המזון מכילה גם וויטמינים ומינרלים כמו סידן, גלוקוזמין ומולים ירוקים המסייעים לשמירת בריאות הירכיים וגם חיידקים פרוביוטיים המסייעים לתהליכי העיכול.

גם לגרי כלבים פותחו מוצרי מזון איכותיים וייחודיים המשלבים את כל הערכים התזונתיים החיוניים לגדילתם כמו נוגדי חמצון לחיזוק המערכת החיסונית, חומצת שומן מסוג EPA המסייעת להתפתחות המוח וכן ויטמינים ומינרליים נוספים המשולבים עם בשר טרי מהטבע.

למה בחרנו לעבוד עם חברת Now?

בכל הנוגע למוצרי מזון הכלבים של נאו, טריות היא שם המשחק. משום כך בחרנו לעבוד עם מותג זה כדי לאפשר ללקוחותינו לרכוש עבור חיית המחמד שלהם מוצרי מזון טריים, איכותיים, משובחים ובעלי טעם נהדר שיתרמו רבות לשיפור רמת החיים של כלבים גורים, בוגרים או כלבים קשישים הזקוקים לתזונה מאוזנת ונכונה בגילם המבוגר.

כדי לשמר את תוחלת החיים של כלבים קשישים, פיתחה חברת Now סדרת מוצרי מזון לכלבים המכילים אחוזים נמוכים של שומן מתוך מחשבה כי כלבים בגיל זה פחות פעילים גופנית. בדרך הזו הכלב צורך אוכל מזין ובריא בצורה מאוזנת, ונמנעת עלייה במשקל העשויה לעורר בעיות בריאותיות שונות.

כמה עולה Now לכלבים?

מחירם של מוצרי Now לכלבים משתנה בהתאם לגזע הכלב, סוג תרכובת המזון הקיימת בשק האוכל וכמובן משקל האריזה. ניתן לרכוש שקי מזון קטנים במשקל 2 ק"ג החל ממחיר 139 ₪, ועד שקי מזון גדולים המכילים 11 ק"ג של מזון יבש בעלות של 359 ₪. לפני הרכישה, חשוב לוודא כי תרכובת המזון מתאימה לגודלו של הכלב, כיוון שהמותג פיתח באופן אינדיבידואלי את פורמולת המזון הטובה ביותר לכל כלב – הן מבחינת רכיבים וערכים תזונתיים והן מבחינת גודל ומרקם הכופתאות.

אם עד היום כלבכם צרך אוכל לכלבים מסוג אחר, כדאי לנסות את מוצרי המזון של חברת Now באופן הדרגתי כדי לוודא שההרכב התזונתי מתאים לו. לשם כך מומלץ לרכוש את שק המזון הקטן המכיל 2 ק"ג, ולאחר ביסוס המעבר לסוג האוכל נאו ניתן לרכוש את השק הגדול שיספק תזונה מאוזנת ובריאה לכלב באופן יומיומי.

Now - ביקורות צרכנים

כיוון שכלבים אינם יכולים לדבר ולשתף את חוות דעתם על מוצרי Now, תפקידם של בעלי הכלבים הוא לבחון האם סוג האוכל שהכלב צורך מתאים לו מכל הבחינות. צרכנים שכלביהם ניסו את מוצרי המזון הטריים של נאו דיווחו על אהדה רבה מצד חיית המחמד שלהם, נוסף על ביקורת חיובית מצידם בכל הנוגע לשיפור בריאות וחיוניות הכלב הנראית מבחינה חיצונית.

כל אדם שמגדל כלב בביתו יכול לדעת ללא ספק מתי כלבו שמח, עצוב, כועס, מפוחד או כל רגש אחר שעובר עליו. לכן הפידבקים על מוצרי נאו התמקדו בעיקר על הטעם המשובח של אוכל, כאשר גם הכלב הסרבן ביותר סיים לאכול את כל צלחת האוכל שלו. נוסף לטעם המעיד על מוצר איכותי וטרי, בעלי הכלבים שמו לב לשיפור ניכר במראה הפרווה של הכלב שהפכה להיות מבריקה ונעימה יותר. כיוון שהפרווה מעידה על מצב תקין של עורו של הכלב, וכן בריאות גופו, שיפור בנראות הפרווה הנובע מתזונה נכונה הוא ההוכחה לכך כי הכלב צורך מזון המתאים לו.

ישנם דיווחים על ריבוי יציאות או יציאות רכות במיוחד לאחר צריכת מזון Now לכלבים, ולכן חשוב לזכור כי אחוזי החלבון הגבוהים במוצרים עשויים לגרום לתופעות כאלו החולפות עם הזמן, ועם הסתגלות מערכת העיכול של הכלב.

לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך:

  1. אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
  2. כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL.
  3. החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי PCI DSS L1.
  4. בעיסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר ה-CVV בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לאחר זיהוי הלקוח.


קנייה נעימה ובטוחה, צוות החנות.